ÇELİK: “KIRIKHAN’IN GELECEĞİNİ İNŞA EDECEĞİZ”

ÇELİK: “KIRIKHAN’IN GELECEĞİNİ İNŞA EDECEĞİZ”

31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde Kırıkhan Belediye Başkanı seçilen Ömer Erdal Çelik bir teşekkür mesajı yayınladı.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Çelik açıklamasında; “Değerli Kırıkhanlı Hemşehrilerim, Dün sandık başına giderek sadece bir oy pusulası işaretlemekle kalmadınız, aynı zamanda yüreklerinize dokunan bir umudu da yeşertmiş oldunuz. Bana ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Öntürk’e verdiğiniz her bir oy, gözlerinizdeki o sıcak bakış ve içten tebessümleriniz, bu kutlu yolda ilerleme gücümüz ve cesaretimiz oldu. Bugün, Kırıkhan’ın ortak hayallerinin ve birlikte kurduğumuz gelecek için taşıdığımız umutların zaferini kutluyoruz! Farklı görüşlerden ve inançlardan, birbirimize uzattığımız ellerimizde Kırıkhan için ortak bir yüreğimiz olduğunu gördük. Bu muhteşem birliktelik, aydınlık geleceğimize uzanan en güvenli köprüdür. Artık seçimleri geride bıraktık.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Seçim boyunca yanımızda olan, olmayan, desteğini gösteren, göstermeyen oy veren, oy vermeyen tüm Kırıkhanlı hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu seçim, Kırıkhan’ın ve Hatay’ın kaderini değiştiren bir dönüm noktasıdır ve bizlere bu adımı atma cesaretini veren de sizlerin inancıdır. Kırıkhan’ı hak ettiği yere taşımak ve daha güzel yarınlara ulaştırmak için birlikte çok çalışmamız gerektiğinin farkındayım. Bu yolda sevgiyi, umudu ve fikirlerimizi birbirimize kenetleyerek el ele vermeliyiz. Desteğinize ve her birinizin katkılarına her zaman açık olacağım. Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Öntürk ile birlikte, Kırıkhan’ın kalkınması, hemşehrilerimizin refahı ve şehrimizin daha yaşanabilir olması için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmaya hazırız. Bu sorumluluğun bilincindeyiz ve Kırıkhan’a hizmet etmenin heyecanını yaşıyoruz. Kırıkhan’ımızı yeniden imar ve ihya etmek için var gücümüzle çalışacağız. Birlikte, Kırıkhan için daha güzel bir gelecek inşa edeceğiz!” ifadelerini kullandı.Haber Merkezi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.