Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Reklam
İYİ PARTİ KADIN KOLLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

İYİ Parti İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Alacalı ilçe örgütü ile kahvaltıda bir araya geldi.

İYİ Partili Kadın Kolları İskenderun İlçe Başkanı Ayşe Alacacı, kadınlarla düzenlenen kahvaltı ile bir araya geldiği programda yaptığı konuşmasında; “Tenceresini kaynatamayan anneden, Pazar parasını bırakamayan babadan, gelecek kaygısı ile ünü göremeyen gençlerden, sağlıklı ve mutlu bir topum hayal etmek elbette ki mümkün değildir” diyerek yaşananların toplum üzerinde; sosyal psikolojik ve negatif etki yarattığına işaret etti.

ALACALI: BAŞARI KADINLARLA BİRLİKTE GELECEKTİR

Kadınlarla bir araya gelerek önümüzdeki seçim süreci ve çalışmalar ile ilgili bir araya geldiklerini ifade eden İYİ Parti Kadın Kolları İskenderun İlçe Başkanı Ayşe Alacacı, “Siyasi ve ekonomik gelişmelerin sonucu olarak her gün daha a artan bir hayat pahalılığı ile yüzleşmekteyiz.. Tüm bunların farkında olan İYİ Parti toplumun büyük bölümünde umut ışığı olmuştur. Sosyal psikolojik ve negatif etki yaratmaktadır. Siyasi kimliğimizden önce bu vatanın asli vatandaşlarıyız. Keyfi yönetilmenin, hukuksuz kararların, ardı arkası kesilmeyen zamların bire bir muhataplarıyız. Hal böyle iken yaşananların tüm müsebbibi yanlış politika ve iş bilmez siyasetçiler iken bizim kendimizi ifade etmemiz oldukça zorlaşmaktadır.  Partimiz gün geçtikçe büyüyerek yolumuza devam etmekte halkın teveccühlerin yüzde yirmilerde oldu şekliyle devam etmektedir. Tabi ki bizler bu başarının kadınlarla birlikte yol alarak olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ UMUT IŞIĞIDIR

İYİ Partinin umut ışığı olduğuna dikkat çeken Alacacı çok çalışarak toplumun büyük bir kesimine ulaşmayı hedeflediklerini belirten “İçinde bulunduğumuz siyasi ve ekonomik belirsizlikleri önümüz de ki süreçte daha çok çalışarak ve iktidara gelerek halkın umudunu kaybetmemesi ve daha sağlıklı bir Türkiye oluşturmamız elzemdir. Ben inanıyorum ki hayatın her alanında yer alan ve tüm olumsuzlukların üstesinden gelen biz kadınlar bu kötü günleri de omuz omuza vererek aşacak ve başaracağız. Attığımız her adımda Milletimizin bize olan güven ve inancı daha da artmaktadır. İyi Parti Siyaseti Türkiye’deki tüm siyasi hesapları ve dengeleri alt üst etmiş milletin oyunun ne kadar değerli olduğunu millete hatırlatmış ve hiç kimsenin tekelinde olmadığını göstermiştir. İyi Parti olarak ülkemizin içinde bulunduğu zorlu şartların farkında ve tüm bu sorumlulukları üstlenmeye hazır kadro ve birikimlerimizle her alanda titizlikle hazırlanmış ve hazırlanmakta olan projelerimizle, ülkenin yeniden kalkınmasını sağlamaktır. Atatürk’ün kuruluş ilkelerine sahip çıkarak Ülkemizi her alanda yeniden yapılandıracak adeta Ülkemize bir format atarak yeniden yapılandırırcasına inşa etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz.  İyi parti Milletimize; Umuttur, Işıktır, Yoldur, İyi parti gelecek için kurulan hayallerdir, Ekilen tohumdur. Dövülen demirdir, İyi parti kaynayan tencere, Alın Terinin… Her damlası ile halelleşilmiş emektir İyi parti onurlu bir hayattır” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.