VALİ MASATLI’DAN PREFABRİK ÇARŞI ZİYARETİ
![VALİ MASATLI’DAN PREFABRİK ÇARŞI ZİYARETİ](https://mesalegazetesi.com/wp-content/uploads/2024/02/Ekran-Alintisi-1-740x420-1.png)
Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Defne ilçesi Subaşı Mahallesi’nde hizmetlerini sürdüren İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısı’nda incelemelerde bulundu.
Esnafları tek tek ziyaret eden Vali Masatlı, devletin tüm imkanlarıyla Hataylıların yanında olduğunu kaydetti. Ziyaretle ilgili Hatay Valiliği’nden yapılan açıklamada; “Defneli Esnaflarımız Prefabrik Çarşılarımızda Hizmet Vermeye Devam Ediyor. Valimiz Mustafa Masatlı; Defne ilçemize bağlı Subaşı Mahallesi’nde faaliyet gösteren, ilimizdeki ticari hayatta önemli bir yere sahip olan İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşımızı ziyaret ederek esnafımızla bir araya geldi. Çarşı sakinleri ve ziyaretçileri ile sohbet eden Valimiz; esnafımıza bol, bereketli kazançlar diledi” denildi.Haber Merkezi