Reklam
Reklam
Reklam
Meşale Gazetesi

“İFTİRA ATMA,HİZMET YAP”

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Lütfü Savaş, kendi başarısızlığını örtbas etmek için beni engelliyorlar” şeklinde, AK Parti HBB Meclis Üyelerini ve AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’i suçlamaya çalışıyor.

Reklam
“İFTİRA ATMA,HİZMET YAP”

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Lütfü Savaş, kendi başarısızlığını örtbas etmek için beni engelliyorlar” şeklinde, AK Parti HBB Meclis Üyelerini ve AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’i suçlamaya çalışıyor. Hatay AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında CHP’li HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın bütün iddialarını tuzla buz etti.
AK PARTİ İL BAŞKANI İBRAHİM GÜLER’DEN CHP’li SAVAŞ’A TOKAT GİBİ CEVAP GELDİ!
CHP’li HBB başkanının “hizmetlerimiz engelleniyor, yol yapmamıza engel oluyorlar, köylere asfalt yaptırmıyorlar, bize borçlanma yetkisi vermiyorlar, biz de hizmet yapamıyoruz” diye söylemlerine AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler’den tokat gibi cevap geldi!
CHP’li LÜTFÜ SAVAŞ BAHANELERİN ARKASINA SIĞINMA
AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, “HBB’nin CHP’li Başkanını bahane üretmek yerine, hizmet üretsin! Hatay’a yapacağı her yatırıma, her hizmete destek oluruz! İş bilmezlik içinde olan, beceriksiz olan kendileri, hizmet yapamayan, proje üretemeyen, şehrin en basit çözülecek sorunlarını dahi çözemeyen kendileri; bize çamur atmasın, iftira atmasın, hizmet yapsın” dedi.
CHP’li LÜTFÜ SAVAŞ’IN HALKA SUNDUĞU BÜTÜN PROJELER BALON ÇIKTI!
HBB’nin borç batağına saplandığını belirten AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler “HBB’nin 2 katrilyona yakın borcu var! Devletin, halkın paraları savurganlık içerisinde harcanmış ama Hatay’a yatırım yapılmamış, hizmet edilmemiş ise kimse sorumlusu olarak bizi gösteremez. HBB’nin CHP’li Başkanı halkı kandırmak yerine doğruları açıklasın, top çevir-meyi topu taca atmayı bıraksın. HADO dediler yapamadılar, , alt ve üst yapı dediler yapamadılar, su sorununu çözemediler. Halka sundukları bütün projeleri balon çıktı! Halkın gözüne baka baka, yalan söylediler, halkı kandırdılar! Beceriksizliklerini bize mal etmeyi bırakıp; hizmet yapsın” diye konuştu!
Haber : Kazım Çaylı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.